למה חשוב לעשות הדרכת כיבוי אש?

אף אחד מאיתנו לא ירצה להתמודד עם שריפה, ונעשה כל מאמץ על מנת למנוע אותה. אך בחלק גדול מהמקרים שריפה עלולה להתרחש גם מבלי שתהיה להם אחריות לכך. כלומר מבלי שתשימו לב יהיה טריגר מסוים שיוביל לכך שתתרחש שריפה במקום שבו אתם נמצאים. באמצעות הדרכת כיבוי אש אתם אמורים להכין את עצמכם ואת שאר האנשים לאפשרות הזאת. במקום לטמון את הראש בחול, ניתן יהיה להקדים תרופה למכה בהקשר הספציפי הזה.

 

התמודדות נכונה בעת שריפה

כולנו חושבים כי אנו נפעל בצורה טובה במקרה של שריפה. אך למען האמת בזמן אמת לא מעט אנשים עושים טעויות שונות שעלולות לעלות ביוקר. כל מיני טעויות שבזמן אמת עשויות להיראות כמו הפעולות ההכרחיות בעת שריפה. מהסיבה הזאת מוטב לעבור הדרכה מקיפה שבמסגרתה לומדים מה נכון לעשות ומה לא נכון לעשות. הידע במקרה הספציפי הזה הוא כוח, כוח שתוכלו לתעל אותו למקומות הנכונים. השאיפה של כולנו היא שלעולם לא תצטרכו ליישם את מה שלמדתם בהדרכה.

 

הורידו את מפלס הלחץ בזמן אמת

להתמודד עם שריפה בזמן אמת זה מלחיץ, אף אחד לא יכול להגיד שמדובר על מצב סטנדרטי. אך למרות זאת ניתן יהיה להוריד את מפלס הלחץ על ידי הדרכות כיבוי אש לעובדים. ברגע שהעובדים או כל הדיירים האחרים במבנה יודעים מה צריך לעשות הם יפעלו בצורה נכונה. כך כל אחד ידע כי השריפה לא מלחיצה אותו מכיוון שהוא יודע מה צריך לעשות. כמובן שככל שההדרכה תהיה טובה יותר, כך היעילות שלה במקרה של שריפה תהיה גבוהה בהתאם.

 

תימנעו נזק משמעותי למבנה

בזמן אמת לא יהיה לכם יותר מידיי זמן לחשוב על מה היה יכול לקרות אילו. אך לאחר השריפה תמצאו אתכם במצב שבו תצטרכו להתמודד עם כל הנזק שנגרם. הנזק שעלול להיגרם למבנה הוא משמעותי מאוד, בטח אם לא עברתם הכשרה מתאימה. הדרכה מהסוג הזה לא רק תסייע לכם לשמור על חיי אדם, היא תאפשר לכם לשמור על המבנה. כל זאת עד להגעת כוחות הביטחון למקום שיבצעו את מה שהם יודעים לעשות.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איך לתקן שער חשמלי

אם השער החשמלי שלך לא עובד, אולי אתה תוהה איך לתקן אותו. מדריך שלב אחר שלב זה יראה לכם כיצד

השכרת קרוואנים לחופשה חלומית

חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה המושלמת, השילוב של הטבע עם הניידות נותנת אפקט מיוחד במינו. השכרת קרוואן לזוגות אמנם נפוצה

כיצד להקים חברה בחול

המאמר מסביר כיצד להקים חברה בחול. בינה מלאכותית נמצאת בשימוש כבר שנים רבות ועדיין מתרחבת. זה צפוי להיות נפוץ יותר