הפופולריות של מרפאות השתלת שיער בטורקיה

 

השתלת שיער בטורקיה לנשים או גברים מתאימה לשלב בחיים בו נשירת שיער מתרחשת. האמת היא שמחצית מהגברים סובלים מנשירת שיער בגילאים מבוגרים, והתופעה אינה פוסחת גם על נשים. אם נחשוב על זה לרגע לעומק, לרובנו חשוב מראה השיער שלנו. יחד עם זאת, יש מה שנקרא תופעה של נשירה. זה יכול לקרות כתוצאה מסיבות גנטיות, כתוצאה מנטילת תרופות, גורמים סביבתיים ועוד. בכל אופן יש פתרון. להשתלת שיער בטורקיה מגוון רחב של יתרונות כמו מקצועיות תהליך, מחיר הגון, תוצאות מדהימות והכל בזמן יחסית קצר.

למעשה, הליכי השתלות השיער בטורקיה HAIR POWER , לשיקום בעיות של נשירת שיער נפוצים ביותר, ואלפי גברים ונשים מכל העולם, כולל, או במיוחד מישראל, שסובלים מנשירת שיער או דילול שיער, טסים מדי שנה למדינה כדי לעבור הליכי שיקום שיער במרפאות המתקדמות ביותר באיסטנבול.

יחד עם זאת, ולמרות פופולריות ההליכים, חשוב לדעת איך למצוא את איש המקצוע הנכון לביצוע ההליך בהתאמה אישית, כדי שהתהליך יתבצע בצורה מקצועית, בטוחה, בטיחותי ויעילה.

סקירת ביקורות מקוונות על מרפאות השתלת שיער בטורקיה

כדי להחליט על בחירת מרפאת השתלת שיער בטורקיה, יש לבדוק ביקורות מקוונות ולהתרשם מסיפורי הצלחה של אנשים שעברו את ההליכים בטורקיה.

מרפאות שמציעות הליכים במחירים סבירים באיסטנבול זוכות למוניטין של מקומות בטוחים להליכים, ובמהלך העשור האחרון, השתלות שיער בטורקיה הפכו להיות פופולריות יותר ויותר, ומרפאות טורקיות מציעות הליכים אצל מומחים בתחום עם חבילות הכול כלול במחירים סבירים.

הסטנדרט של מרפאות השתלת שיער בטורקיה לגיטימי והמוניטין שלהן מעולה. ממשלת טורקיה תומכת במרפאות האסתטיות לטיפולי שחזור שיער ובעלי ומנהלי המרפאות נדרשים לבצע את ההליכים בטכניקות המתקדמות ביותר כדי להצדיק את המוניטין הטוב של המדינה בתחום זה.

מנתחי שיקום שיער מובילים בתחום

טורקיה הפכה לביתם של חידושים בענף השתלות שיער; עם מנתחים שעומדים בחזית החידושים בתחום. מומחי כירורגיית שיקום שיער העלו את הרף למנתחי השתלת שיער בטורקיה. נתון זה אינו מפתיע, מכיוון שלטורקיה יש את המוניטין של מרכז התיירות הרפואית המשתלמת, ומנתחים מאיסטנבול זוכים לשבחים על התקדמותם בענף בעולם.

הם מבצעים הליכי השתלות שיער כבר למעלה מ-25 שנים וזכו בפרסים של המנתחים הטובים ביותר להשתלת שיער. הם מקבלים גם פרסים על המרפאות הטובות ביותר לתיירות רפואית.

השיטות השונות

הליכי השתלות שיער בטורקיה מתבצעים בעיקר בשתי שיטות: שיטת FUE, שהיא שיטה של מיצוי יחידות זקיקים, ושיטת DHI, שמתבצעת בשיטה של השתלה ישירה של זקיקי שיער.

שתי השיטות זהות כמעט לחלוטין למעט שלב החדרת השלבים, כאשר בשיטת DHI השתלים מוחדרים לתעלות שהמנתח פותח על הקרקפת, באמצעות מכשיר השתלה דמוי עט שנקרא צ"וי ומאפשר השגת שליטה מלאה בכיוון, בעומק ובזווית הנחת כל אחד מהזקיקים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איך לתקן שער חשמלי

אם השער החשמלי שלך לא עובד, אולי אתה תוהה איך לתקן אותו. מדריך שלב אחר שלב זה יראה לכם כיצד

השכרת קרוואנים לחופשה חלומית

חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה המושלמת, השילוב של הטבע עם הניידות נותנת אפקט מיוחד במינו. השכרת קרוואן לזוגות אמנם נפוצה

כיצד להקים חברה בחול

המאמר מסביר כיצד להקים חברה בחול. בינה מלאכותית נמצאת בשימוש כבר שנים רבות ועדיין מתרחבת. זה צפוי להיות נפוץ יותר