יעקב שקלאר – כך כדאי להתמודד עם חקירה פלילית במשטרה?

גם אנשים מן השורה יכולים למצוא את עצמם במצב שבו הם מזומנים לחקירה פלילית במשטרה. חקירה פלילית במשטרה היא לא עניין נעים, אך בו בזמן אין שום סיבה שתצאו מגדרכם. לא פעם המשטרה מזמנת אנשים שונים לחקירה על מנת לבחון עניין מסוים. עד שאין כתב אישום או כל עניין אחר, המשטרה לא יכולה לעשות דבר. עו”ד יעקב שקלאר טיפל עד כה בעשרות רבות של אנשים שזומנו לחקירה – ובסוף הם חזרו בדיוק אל אותה הנקודה. כך שאם יש לכם חוסר הבנה כיצד להתמודד עם חקירות פליליות במשטרה – כאן תקבלו את התשובות.

 

התייעצו מיד עם עורך דין פלילי

חקירה פלילית במשטרה זה לא עניין שאמור להוציא אתכם מהשלווה, אך בו בזמן אסור לנוח על זרי הדפנה. עליכם לנסות להבין לאן בדיוק הסיטואציה הולכת, ומה הכי נכון מבחינתכם לעשות. את ההחלטות הנכונות תוכלו לקבל על ידי התייעצות עם עורך דין המתמחה בדין הפלילי. עו”ד יעקב שקלאר ישמח לסייע לכם בכל עניין, ולאפשר לכם לעשות את הבחירות הנכונות. כל החלטה שתעשו במהלך החקירה היא כזאת שיכולה להשפיע לטובה או לרעה. המטרה היא כמובן שתוכלו לחזור לשגרת החיים הנורמטיבית בשיא המהירות ועם מינימום של הגבלות.

 

מוטב להגיד אך ורק את האמת

זה לא באמת משנה מהי הסיבה שבגינה נפתחה נגדכם חקירה פלילית במשטרה. קחו בחשבון כי המשטרה תפעל על מנת להגיע אל חקר האמת. לכן מוטב כי אתם מראש תביאו את עצמכם למצב שבו תגידו אך ורק את האמת. אל תנסו לעגל פינות ובטח שלא להסתיר דברים כי הם בסוף יצופו על פני השטח. כל החלטה שתעשו עשויה להיות קריטית להמשך הדרך. הכנות שלכם לאורך החקירה הפלילית היא לא עניין של מה בכך, ולרוב תוכלו לקצור ממנה את הפירות. תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו הכנות היא זאת שתחלץ אתכם מהסיטואציה.

 

תנסו להבין את הסיבות לעומק

עו”ד יעקב שקלאר ביחד עם עורכי דין פליליים אחרים ינסו להבין מהי הסיבה שבגינה זומנתם לחקירה במשטרה. יכולות להיות לא מעט סיבות שיביאו אתכם למצב שבו תזומנו לחקירה משטרתית. על מנת שיהיה ניתן לבצע פעולות שונות כדי להטיב אתכם, יהיה צורך אמיתי להבין מהי הסיבה שזומנתם לחקירה. גם אם אתם חושבים שאתם יודעים מהי הסיבה מוטב כי תבררו זאת עם אנשי משטרה. כך תוכלו להפוך את סימני השאלה לסימני קריאה, וחוסר הוודאות פשוט ייעלם.

 

אל תיכנסו לפאניקה מיותרת

חקירה פלילית במשטרה היא לא עניין נעים, על כך אי אפשר להטיל דופי. אך בו בזמן עליכם להבין כי אין שום סיבה אמיתית להיכנס ללחץ. אם תשכרו את שירותיו של עו”ד יעקב שקלאר תוכלו לדעת כי הוא יעמוד על הרגליים האחוריות על מנת שתוכלו לחזור לשגרה. מבחינתכם אתם צריכים לנסות להירגע ולהבין כי מדובר על מצב זמני. לא בטוח שהמצב יהפוך להיות חמור יותר מאשר מה שהוא כרגע.

 

המשיכו בשגרת היום הרגילה שלכם

יש כאלה שנוטים לתת לאותה חקירה פלילית במשטרה לשבש את כל שגרת החיים שלכם. עליכם לזכור כי חקירה משטרתית מכל סוג שהוא יכולה להימשך זמן רב כל על פי עו”ד יעקב שקלאר. לכן מבחינתכם אתם מוכרחים להמשיך בשגרת החיים הרגילה מבלי לשנות אף פרט. כי בסוף אתם צריכים לנסות לקיים שגרה רגילה לצד המציאות שאליה נקלעתם מסיבות כאלה או אולי מסיבות אחרות.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

פרגולה חשמלית מבד או רפרפות?

לא בטוחים איזה פרגולה הכי מתאימה לכם? תקחו בחשבון כי בשוק קיימות המון אפשרויות שונות, והבחירה עשויה להיות מעט קשה.

עבודה בקנדה בעגלות

  עבודה בעגלות בקנדה ידועה כעבודה פופולארית מאוד מכל ענפי העבודות המוצעות כיום בחול לצעירים ישראלים. מדובר על עבודה משתלמת

מה זה טופס 4

  טופס 4 או בשמו המלא: "בקשה לחיבור מבנה ראוי לחשמל, מים וטלפון" מהווה את אחד השלבים האחרונים של פרויקט

שיפוץ מעטפת בניין

  שיפוץ מעטפת בניין נוגע אל עבודות השיפוץ שהמטרה שלהן היא להקנות חוזק למבנה ומראה חדיש ומעוצב לחלקים החיצוניים של

עיצוב החדרים בבית חדש

עיצוב החדרים  מי שאמור להיכנס לבית חדש, שוכר בדרך כלל מעצב פנים כמה חודשים לפני זה, כדי לבצע את ההיערכות