לא חייבים להתבייש בדרך לחנות

תוכן עניינים

זוכרים איך פעם, כשעוד היינו בני עשרה היינו מובכים מלעמוד בתור לקונדומים? ולקנות מגזין חושפני היה עניין גדול? אז מה יגידו החבר'ה בצעירים שנוהרים בהמוניהם בדרכם אל חנות סקס? למרבה המזל, הזמנים השתנו וגם הדור. הבושה הולכת ופושטת רגל והאפשרויות שעומדות לטובת הציבור נגישות, מאפשרות ומרובות למדי, כך שללא ספק זה תענוג להיות מתבגרים בעידן שלנו.

 

אנחנו עדיין לא אמסטרדם, אמנם, עדיין פוריטנים כחברה ויחד עם זאת, זה בעיקר למראית עין. לכולנו יש צרכים, יצרים, כולנו בני אדם והצורך המיני שלנו לא שונה מכל צורך הזנה אחר. למעשה, המודעות לנושא המיניות ומרכזיותה בקיום האנושי מקבלת יותר ויותר לגיטימציה ומקומה של הבושה מפנה את המקום למודעות, הכרה, היכרות עם העצמי ודרישה לזכות שלנו מלידה- להיות מסופקים ומאושרים.

 

זה לא סוד שמצב חיי המין של המדינה בקנטים. צעירים מקיימים פחות יחסי מין מבעבר, למרות שגיל הנישואין והילודה דווקא פוחת. נשים רבות מעולם לא ראו את השתקפות הווגינה שלהן מבעד למראה ורבבות של גברים מבולבלים מסתובבים בינינו בלי לדעת איפה נמצאת נקודת הג'י או איך להגיע לשפיכה נשית. קיים סיכוי שאילולא סרטי הפורנוגרפיה הידועים לשמצה רובינו עדיין היינו בעלטה בעניין זה.

 

אחד מביטויי ההעצמה הפמיניסטיים הגדולים ביותר, ויהיה מי שיאשים גישה זו בפוסט פמיניזם ומותר לו, הוא הנורמליזציה של חנויות המין שמאפשרות להגיד- לא עוד. לא עוד משטור, מסגור ושליטה על מיניות האדם, אם כי חופש בחירה והזכות ליהנות במלוא העוצמה והגאון.

 

שימו לב גבירותי ורבותי, ההליכה לכיוון הבית, שתמיד יעשה לכם טוב בלב וגם בחלק התחתון של הטורסו ראויה להיות מלאת גאווה והתרגשות שאין להסוותה ואם בכל זאת אתם מתביישים קצת, אפשר, כדאי ובהחלט רצוי לקנות באינטרנט.

 

איך קונים און ליין מוצרים של חנות סקס?

 

במידה ומדובר על אתר של חנות שאותה אתם מכירים והיא טובה ואמינה, אתם בטוחים, אחרת חשוב להכיר ולהיות בטוחים. שוק המוצרים שנמכרים לטובת עינוג עצמי ובפרט המוצרים האינטימיים הוא רווי, מגוון וגם מלא בזיופים. מוצרים אינטימיים הם לא מוצרים שרוצים לקחת עמם סיכון, כי המחיר פשוט יקר מדי ולא כדאי. אתם לא רוצים לסכן את עצמכם.

 

כמובן שאין טוב ממראה עיניים ותמיד כדאי להגיע לחנות, אבל אם אתם בוחרים לרכוש און ליין, מוצר שאתם עדיין לא מכירים, כמובן שחשוב מאד לקרוא את פירוט המוצר, כך גם ניתן וכדאי להתעניין ולקבל המלצות מאנשים שכבר רכשו ונהנים, אותם תוכלו למצוא ברשתות החברתיות ובעמוד העסק של חנות סקס בה אתם רוצים לרכוש.

 

קחו את הזמן להכיר את החנות, יש בה המון הפתעות להציע לכם, לרבות מבצעים, מוצרים משלימים ועוד שפע של פריטים שאולי אפילו לא חשבתם עליהם.

שתפו פוסט זה