יישומי שרת ורשת

Node.js הוא זמן ריצה של JavaScript שנבנה על מנוע V8 JavaScript של Chrome. הוא מיועד לבניית יישומי רשת מהירים וניתנים להרחבה. Node.js היא פלטפורמה שניתן להשתמש בה לבניית כמעט כל אפליקציה, החל מהאפליקציות והשירותים הפשוטים ביותר ועד למורכבים ביותר, כמו גם יישומי שולחן עבודה, ניידים ו-IoT

Node.js הוצג בשנת 2009 על ידי Ryan Dahl בחברת Joyent Inc., חברה שהקים יחד עם בן Noordhuis ופיטר Voss. המהדורה הראשונה של Node הייתה 0.4 ואחריה 0.6 ב-2010 ו-0.8 ב-2011

הקהילה של Node גדלה עם קהילת מפתחים פעילה של למעלה מ-350 אלף חברים ב-GitHub

Node.JS היא סביבת זמן ריצה של JavaScript המשמשת להפעלת יישומי שרת ורשת.

Node.JS הפך פופולרי יותר בשנים האחרונות מכיוון שהוא מאפשר למפתחים לבנות אפליקציות אינטרנט ומובייל עם JavaScript, שהיא שפה פופולרית בקרב מפתחים.

ל-Node.JS יש גם מערכת אקולוגית גדולה של ספריות וכלים שמקלים על מפתחים להתחיל בפיתוח Node.JS, כולל חבילות לבסיסי נתונים, מערכות קבצים, קריפטוגרפיה, זרמים ושרתי אינטרנט.

Node.JS הוא זמן ריצה של JavaScript שנבנה על מנוע V8 JavaScript של Chrome. הוא זכה לפופולריות בשל מודל ה-I/O הבלתי חוסם שלו שהופך אותו לקל משקל ויעיל, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש ביישומי אינטרנט ושירותים.

נעשה שימוש ב-Node.JS ביישומים פופולריים רבים כגון Express, AngularJS, React, MongoDB ועוד. Node.JS משמש גם בקצה האחורי של אתרי אינטרנט פופולריים רבים כמו נטפליקס, PayPal וטוויטר, כדי לציין כמה – מארח אותם בשרתים שלהם או בשירותי האינטרנט של אמזון (AWS).

Node.js הוא פרויקט קוד פתוח ששוחרר תחת רישיון MIT על ידי Joyent עם תרומות של אנשים ברחבי העולם מאז 2009.

שרתים הם עמוד השדרה של רשת ומספקים את התשתית הדרושה להפעלת יישומים.

יישומי שרת ורשת חיוניים לעסק בריא. עם זאת, יישומים אלה עשויים להיות מורכבים וקשים לניהול. בשל כך, יש צורך בתוכנה שיכולה לפשט את ניהולם.

יישומים כמו צפיפות שרתים עוזרים בניהול שרתים ורשתות על ידי מתן מדדים בזמן אמת, לוחות מחוונים, התראות, דוחות וכו'.

יישומי שרת ורשת הם עמוד השדרה של כל עסק. הם מספקים את הפונקציונליות והתשתית הדרושים שעסקים צריכים כדי לתפקד.

זו הסיבה שחלק מהעסקים פנו למחשוב ענן כדי לצמצם את ההוצאות שלהם על ידי שכירת שטחי שרת, במקום לרכוש אותם על הסף. מחשוב ענן מאפשר לחברות להשתמש במשאבי שרת בשבריר מהמחיר, מבלי לדאוג לניהול או תחזוקה של החומרה בעצמן.

יישומי שרת ורשת הם עמוד השדרה של כל עסק. הם מספקים לארגונים פלטפורמה לנהל את פעילותם ולבצע את המשימות שלהם.

יישומי שרת ורשת אחראים לביצוע משימות יומיומיות כגון אחסון נתונים, אבטחה והפעלת תהליכים עסקיים. המטרה העיקרית שלהם היא לעזור לארגונים בהשגת מטרותיהם.

ליישומי שרת ורשת יש לרוב ארכיטקטורה פתוחה המאפשרת אינטגרציה עם מערכות או מכשירים אחרים באמצעות ממשקי API או SDK. זה עוזר להגביר את היעילות על ידי מתן דרך קלה למפתחים להתחבר למערכת מבלי לבנות הכל מאפס.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אישור מהנדס לתיקון גגות

תהליך האישור של מהנדס לתיקון גגות הוא תהליך מורכב. חברת גגות צריכה לעבור הרבה נסיונות וקשיים לפני שהמהנדס מורשה לעבוד