שירותי ביובית, כל מה שאתם צריכים לדעת

 

ביוב הוא אחד התחומים בחיים, שעל קיומו אנחנו מעדיפים לא לחשוב, אלא שלעיתים אין ברירה וגם אם אנחנו נברח מהביוב, הביוב יבוא אחרינו תרתי משמע. בדיוק עבור מקרים אלה ישנם אנשי מקצוע ואמצעים, שמיועדים לפתור לכם את בעיות הביוב ואחד מהכלים החשובים בתחום הוא ביובית. מהם שירותי ביובית? האם הם מיועדים אך ורק לאירועי ביוב? מי מספק את השירות? איך יודעים שזה השירות שצריכים? על שאלות אלו ועוד תוכלו לקרוא את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

 

אז מהם שירותי ביובית?

ביובית היא למעשה משאית הנושאת מיכל גדול ומשאבה גדולה. תפקידה של הביובית הוא לשאוב נוזלים בהיקפים גדולים ולסלק אותם מהשטח אל תוך המיכל שהיא נושאת. השם ביובית נגזר כמובן מעצם העובדה שפתרון זה פותח מלכתחילה בכדי לספק פתרון לבעיות ביוב שונות, בעיקר ברמות שכונתיות, אזוריות ועירוניות אבל גם ברמות פרטיות של בית פרטי או משותף. בפועל, שירותי ביובית מסופקים בכל סיטואציה בה נדרשת שאיבה של כמויות מים גדולות בתוך זמן קצר. כך למשל, הצפה של אזור מסוים בתקופת הגשמים, הצפה בגין פיצוץ צנרת מים צלולים או צנרת ביוב, הצפת מפעל, ריקון מאגרי מים וכן הלאה.

 

מתי נדרשים שירותי ביובית?

כאמור, שירותי ביובית מתאימים לכל סיטואציה בה נדרשת יכולת שאיבה של כמויות גדולות של נוזלים, בין שמדובר בנוזלים פלואידים כלומר ברמת נזילות גבוהה כמו מים צלולים ובין שמדובר בנוזלים סמיכים כדוגמת שפכים. ביובית יודעת להתמודד עם שני סוגי הנוזלים ואף עם נוזלים מסוימים שנחשבים למסוכנים, לרבות אלכוהול, נפט, מים תעשייתיים ועוד. יחד עם זאת, ביובית יכולה לספק לכם את הפתרון גם כאשר נדרש לכם כוח שאיבה חזק במיוחד. כך למשל, אם אתם סובלים מסתימה קשה במערכת הביוב בגינה ואינכם מצליחים לשחרר אותה, ייתכן שכוח שאיבה חזק במיוחד יוכל לשחרר עבורכם את הסתימה וזה בדיוק מה שיודעת משאית ביובית להציע לכם עם משאבת המים העוצמתית שהיא נושאת.

 

מי מספק את השירות?

שירותי ביובית מסופקים בדרך כלל על ידי גורמים מקצועיים, המתמחים ספציפית בתחום זה. לרוב מדובר באיש מקצוע עצמאי, בעל משאית ביובית, אך ישנן גם חברות המנהלות צי ביוביות, הזמינות לשירות בטווחים אזוריים נרחבים. בבחירת ספק השירות, חשוב לוודא שהספק יודע לעבוד עם סוג הנוזלים איתו עליכם להתמודד. במקרה של שאיבת הצפות מים, מי גשמים ומי שפכים/ ביוב, כל משאית ביובית וכל נותן שירותי ביובית ידעו להתמודד עם המשימה. במקרים של שאיבת חומרים מסוכנים או אפילו דליקים/ חומצתיים, אתם רוצים לברר מראש האם הגורם המקצועי יודע לבצע שאיבה של החומרים אותם עליכם לשאוב. זאת כמובן, מעבר לשיקולים של מחיר, זמינות, מהירות תגובה לקריאת שירות וכדומה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איך לתקן שער חשמלי

אם השער החשמלי שלך לא עובד, אולי אתה תוהה איך לתקן אותו. מדריך שלב אחר שלב זה יראה לכם כיצד

השכרת קרוואנים לחופשה חלומית

חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה המושלמת, השילוב של הטבע עם הניידות נותנת אפקט מיוחד במינו. השכרת קרוואן לזוגות אמנם נפוצה

כיצד להקים חברה בחול

המאמר מסביר כיצד להקים חברה בחול. בינה מלאכותית נמצאת בשימוש כבר שנים רבות ועדיין מתרחבת. זה צפוי להיות נפוץ יותר