סטודיו סומו – מה אתם יכולים למצוא כאן

תוכן עניינים

אחת ההנאות שאנחנו יכולים לייצר לעצמנו בחיים, היא למצוא מקום, בו אנחנו יכולים ליצור ולהביע את עצמנו בדרכים שונות. יש מי שעושה את זה בבית, יש מי שעושה את זה דרך העבודה שלו, אחרים עושים את זה בעזרת פעילות ספורטיבית או בדרכים אחרות במרחב הציבורי. רבים עושים את זה באמצעות מציאת מקום ייחודי בו הם יכולים להביע את עצמם באומנות ובפעילויות שונות.

דוגמא טובה לכך הוא סטודיו סומו. מקום אליו מוזמנים נשים וגברים המעוניינים לגלות עולמות תוכן חדשים, ייחודים ויצירתיים. בסטודיו אפשר למצוא סדנאות שונות לקבוצות, אשר כוללות חוגים שונים הקשורים לעולם הטקסטיל. הסטודיו מציע סדנאות חד יומיות, חד שבועיים ועוד.

הסטודיו הוקם ושייך לאביטל מאיר, לה ניסיון רב בתחום הטקסטיל מהיבטים שונים. לפני מספר שנים היא החליטה להעביר את הידע והניסיון שהיא רכשה גם לאחרים, בעזרת קורסים וסדנאות. בין היתר, אביטל מציעה אפשרות לייצר סדנאות לקבוצות קטנות וכן אפשרות להזמין אותה לערך סדנאות במקומות שונים, בין אם זה בתי עסק, חברות, מוסדות לימוד ועוד.

ניתן גם להזמין את אביטל לערוך סדנאות מבית סטודיו סומו גם במסגרת אירועי יום הולדת, מסיבת רווקות וכל אירוע אחר, בין אם הוא מיועד לאנשים פרטיים ובין אם הוא מיועד למקומות עבודה או מוסדות ציבור.

אילו סדנאות מועברות בסטודיו סומו

סטודיו סומו מתמחה, כאמור, בסדנאות הקשורות לתחום הטקסטיל. בין היתר, מדובר על סדנאות הדפס, כגון, שיבורי (צביעת בדים יפנית), מרבלינג, הדפס רשת, ציאנוטייפ, הדפס בוטני, הדפס חותמות ועוד.

כמו כן, בסטודיו נערכות סדנאות בתחום ליבוד. למשל, ליבוד חרוזים, ליבוד סבונים, פיות, בצמר, קעריות, חיות, ועוד. הכל נעשה באמצעות צמר איכותי כמו שהיה נהוג לעשות בעבר. במהלך הסדנה לומדים כיצד לבצע את כל התהליך ולהפיק את התוצאה הטובה ביותר.

למי זה יכול להתאים?

כפי שניתן לראות, סטודיו סומו פונה לקהלים רבים ומגוונים. יחד עם זאת, הסדנאות יכולות להתאים למספר קהלים באופן מיוחד.

לדוגמא, אנשי מקצוע שרוצים ללמוד את התחום לעומק ולהרחיב את סוג המוצרים והשירותים שהם מספקים. אנשי חינוך ומטפלים שרוצים להכיר דרכים חדשות בעזרתן אפשר לטפל בילדים, מבוגרים, אנשים עם צרכים מיוחדים ועוד. כמו כן, כל מי שאוהב ליצור, כל מי שאוהב להתעסק עם חומרים ובפרט כאלה הקשורים לעולם הטקסטיל.

מי שמעוניין יכול להירשם לסדנה אחת ספציפית, אך אפשר גם ליהנות מאפשרות להירשם לכל הסדנאות ביחד. ניתן גם ליהנות מקורס מיוחד הכולל מספר מפגשים במהלכם לומדים על סגנונות שונים של ליבוד או יצירה אחרת הנלמדת במסגרת הסטודיו.

במקום שוררת אווירה מאוד נעימה, ידידותית ושקטה. המקום מספק את החומרים הרלוונטיים בשביל המשתתפים בסדנאות וכל אחד ואחת מקבלים יחס אישי במהלך הסדנה.

צביעת בדים

 

צביעת בדים
שתפו פוסט זה