ויזה נטענת לכל מטרה

תוכן עניינים

 

אחד מהשירותים המעניינים בשנים האחרונות עבור אנשים המעוניינים לטוס לחו"ל עם מטבע המתאים למדינת היעד הוא השירות של ויזה נטען חו"ל, אלא שבפועל מדובר בשירות שאינו ייחודי רק לנוסעים לחו"ל וניתן לשימוש גם פה בארץ. אז מה זה בדיוק ויזה נטענת לכל מטרה והיכן ניתן להזמין אותה? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מה זה ויזה נטענת?

כפי שזה נשמע, ויזה נטענת הוא למעשה כרטיס אשראי אותו טוענים מראש עם סכום כסף ידוע מראש. בכרטיס אשראי רגיל אנו יכולים לבצע עסקאות באופן חופשי עד גובה המסגרת המוגדרת לנו בכרטיס, כשהכסף עצמו יורד מהחשבון שלנו בדיעבד. התנהלות זו היא נוחה למדי ואפילו דוחה עבורנו את המועד בו ירד הכסף מחשבוננו בפועל, אלא שהתנהלות זו בדיוק יכולה להוביל לבזבזנות יתר ממנה כולנו סובלים בעידן זה. ויזה נטענת לכל מטרה עובדת בשיטה הפוכה – קודם כל אתם מפקידים את הכסף בחשבון הוויזה ולאחר מכן, כל שימוש בכרטיס גורע למעשה מהסכום אותו הפקדתם. ברגע שהשתמשתם בכל סכום הכסף שאותו טענתם לכרטיס מראש, לא ניתן עוד להשתמש בכרטיס עד שטוענים אותו מחדש.

 

למה זה טוב ואיפה מזמינים?

ויזה נטענת לכל מטרה הוא פתרון מצוין לכל מי שמעוניין לצמצם מעט את הבזבוזים שלו בכרטיס אשראי. אתם יכולים להגדיר לעצמכם את הסכום שאותו אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא באמצעות כרטיס האשראי ובזה נגמר העניין. מן הסתם, תמיד תוכלו לטעון את הכרטיס מחדש, אבל עצם המודל של תשלום מראש במודל Prepaid מספק לכם מוטיב פסיכולוגי לחסוך ולא לחרוג. ויזה נטענת לכל מטרה יכול להוות פתרון גם כאשר אתם רוצים להעניק כרטיס אשראי לבן או בת משפחה לשימושם הפרטי, אך בכפוף לכך שלא יוכלו לחרוג מהסכום אותו הגדרתם עבורם. וכמובן, פתרון זה הוא פתרון מעולה לכל הנוסעים לחו"ל ואשר מעוניינים לנסוע עם כמה שפחות כסף מזומן בכיס. במקום לקנות כסף מזומן, אפשר פשוט לנסוע עם כרטיס ויזה נטען ולהשתמש בו באופן חופשי ממש כפי שאתם משתמשים בכרטיס האשראי שלכם פה בארץ.

כרטיס ויזה נטענת לכל מטרה ניתן להזמנה בבנק הדואר ואצל ספקי שירותים פיננסיים מובילים, המציעים כרטיסים משלהם על בסיס כרטיסים מקוריים של חברת ויזה. הבחירה בין ספק השירות המתאים לכם תלויה בעיקר בגובה העמלות, בשיקולי נוחות ושיקולי אמינות שאותם עליכם לקחת בחשבון לפני קבלת החלטה.

שתפו פוסט זה