איך בונים קורס באינטרנט?

"אנשים שאינם עושים, מלמדים", אומר הציטוט המפורסם, אך במקרה שלנו, דווקא ההיפך הוא הנכון. בעולם הדיגיטלי שבו כמות המידע עצומה ומבלבלת אך רק מעטים הצליחו להתגבר עליה ולעשות את זה בענק, כולם רוצים ללמוד את סודות ההצלחה ולרכוש לעצמם ידע מקצועי רחב יותר, שישפר את כישוריהם ואולי בעתיד גם את ההכנסה. זמן לדעת כיצד בונים קורס באינטרנט ועד כמה זה קשה באמת:

למה ליצור קורס באינטרנט?

אנשים רבים שעובדים דרך האינטרנט בתחומי השיווק או היזמות, מקבלים את הכנסותיהם מעבודה עם לקוחות שנמצאים גם הם בתוך הרשת. במצב זה, זמן העבודה צריך להיות יעיל כדי שיומר בסופו של דבר בכסף. לכן, נדרשים תהליכים נוספים שיוכלו לייצר הכנסה נוספת ויסייעו לתקשר עם הלקוחות השונים.

סיבה נוספת היא בניית קורס באינטרנט על מנת להרוויח מוניטין גדול יותר. אם צברתם ידע ומיומנות רבה ואתם מבינים שתצטרכו להכניס פסיבית סכום כספי נוסף, תוכלו למנף זאת אל תוך הקורס, ללמד אחרים לעשות מה שאתם עושים, לשתף בטיפים, בפרקטיקות עבודה ועוד ובכך להרוויח לא רק כספית, אלא גם תדמיתית.

שלבי תכנון הקורס

  1. האם הקורס שלי רלוונטי? וודאו שאתם יוצרים קורס בתחום מבוקש, שאפשר וניתן להעביר דרך הרשת. תמיד חלמתם ללמד אנשים דבר או שניים על דייג? לא בטוח שזה המקום.
  2. מי יקנה אותו? שאלת השאלות נוגעת לקהל היעד של הקורס ואם הוא לא מדויק או ברור מספיק (כמו שפים פרטיים או אנשים שרוצים לכתוב ספר לדוגמה), תצטרכו להגדיר אותו בחכמה ולאפיין גם את המין, הגיל, המיקום הגיאוגרפי ולעתים גם את תחומי העניין הנוספים של אנשי הקורס הפוטנציאליים.
  3. כיצד יועבר הקורס? האם כשיעורים מקוונים? האם כחוברת כתובה עם עזרים ויזואליים מסוימים? האם יהיו בו משימות אמצע או שיעורי בית להגשה? האם הקורס מועבר יחד עם תלמידים נוספים בכיתה וירטואלית, או מבוססים על קצב והתקדמות אישיים?
  4. מה קורה אם…? זוהי נקודת ההתייחסות לפורשים מהקורס, לתקלות טכניות אפשריות (מי מספק מענה ותמיכה לקורסיסטים), לבעיות בגבייה, למערך שיעור שהועלה לא טוב, לחוסר שביעות רצון מהקורס או המלצה רעה ברשת וכד'.
  5. מה התקציב שלי לכל זה? לפני שתרוויחו מהקורס, תצטרכו להשקיע לא מעט בפיתוח, בתכנון, בפלטפורמה שעליה יושב הקורס, במערך השיווק של הקורס ועוד. אם אתם לא בטוחים כמה כסף צריך כדי לבנות קורס איכותי, התייעצו עם מומחה בניית הקורסים עדן שרעבי ותקבלו מידע רב ונוסף לגבי דרכי הפעולה ואפשרויות ההקמה.

 

 

 

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

פיזיותרפיה

השפעת העיצוב העירוני על בריאות הציבור

מתכנני ערים, אדריכלים אשר מתבקשים לתכנן מרחבים או מוסדות ציבוריים, צריכים לקחת בחשבון הרבה מאוד פרטים לצורך תכנון ועיצוב, בין אם מדובר על רחוב, שדרה, גינה או כל מקום אחר המשרת את כלל הציבור או חלק ממנו.

מדריך מקיף לשיפוץ בית פרטי

 שיפוץ בית פרטי הינו פרויקט הטומן בחובו יתרונות רבים, החל משיפור מרחב המחיה ועד להגדלת ערך הנכס שלך. בין אם

שואב אבק

הכלים שחייבים להיות בבית – סקירת כלי עבודה מומלצים של בוש

בין אם זה לצורך תיקונים קלים, שיפוצים או פרויקטים גדולים יותר, כל אחד צריך שיהיו לו בבית מספר כלי עבודה איכותיים. כלי עבודה טובים חוסכים זמן ומאמץ רב, ובנוסף הם אמינים ובטוחים יותר לשימוש. בוש היא אחת המותגים המובילים ביותר בתחום כלי העבודה, ולהלן סקירה של הכלים המומלצים ביותר שלהם לבית.

SPORT

הפרת מיתוסים נפוצים על ריצות בוקר

עבור אנשים רבים, להתחיל את היום בריצת בוקר מרעננת היא דרך נפלאה להגביר את רמות האנרגיה ולהגדיר גוון חיובי ליום שלפניו. עם זאת, ישנם מספר מיתוסים סביב ריצות בוקר שעשויות להרתיע אנשים לאמץ את ההרגל הבריא הזה. בואו נפרץ כמה מהתפיסות השגויות הנפוצות הללו ונשפוך אור על האמת מאחורי ריצות הבוקר.