שם אימייל אחר מלכ''ר
חיפוש באתר
יצירת קשר דרושים תנאי שימוש מנהלים כלים לגיוס משאבים מידע למפרסמים לוח אירועים אודות


מנהלים

 ראש השנה
 הגירה
 כותרות
 חדשות
 עסקים קהילה
 התנדבות
 מקורות מימון
 שירותי עמותות
 גיוס משאבים
 קמפיינים
 פרסים/אותות
 פרסומים חדשים
 תמיכות/מכרזים
 דעות
 מינויים
 פדרציות
 אתרים/מדיה
 טכנולוגיה
 עסקים חברתיים
 סיכומי כנסים
 הודעות
 דרושים
 לוח אירועים
 הזווית האזרחית
 בלוג
 אתר התנדבות
 אתר כספים

דר' יפעת ביטון זכתה באות אייסף לתרומה לקהילה

ד"ר יפעת ביטון, בוגרת קרן אייסף, משפטנית ומייסדת מרכז "תמורה" ומרכז "נגה"
דר יפעת ביטון יוסי יונה קרן אייסף
פרופ' (ח"כ) יוסי יונה וד"ר יפעת ביטון, בוגרי קרן אייסף
צילום : עופר עמרם

21/5/2015

האות הוענקה לביטון בערב ההתרמה השנתי של קרן אייסף, הקרן הבינלאומית לחינוך מייסוד אדמונד ולילי ספרא, בנוכחות תורמים, בוגרים, ידידים וסטודנטים.

 

ד"ר יפעת ביטון סיפרה, במעמד קבלת האות, על איך כילדה מקרית מלאכי שבגרה ומביטה לאחור, היא רואה את הדרך הארוכה שעשתה עד לפוסט דוקטוראט, אותה לא הייתה עוברת ללא הליווי הצמוד של אנשי אייסף שכל הזמן נמצאים שם עבורה.

נינה ווינר נשיאת אייסף שהגיעה במיוחד מניו יורק דיברה באירוע על תחושת השליחות ועל החזון הישראלי של הושטת יד עבור מי שזקוק לה ועל המפגש שלה עם צעירים מוכשרים מהפריפריה שהגיעו רחוק ועל כאלה שעוד יגיעו.

 

ד"ר יפעת ביטון הנה חברת סגל בכירה בביה"ס למשפטים של המסלול האקדמי במכללה למינהל. ביטון עוסקת בעבודת הדוקטוראט שלה בדיני נזיקין ובהתייחסות לפיצויים לא שוויוניים כלפי נשים בכלל ונשים מוחלשות בפרט. את הפוסט דוקטורט שלה עשתה באוניברסיטת הארוורד בארה"ב. ביטון ייסדה את מרכז "תמורה" לייצוג משפטי של נשים ומשמשת כמנכ"ל המרכז.

 

ייסדה את מרכז "נגה" לסיוע משפטי לקורבנות עבירות חמורות וממקימות עמותת "איתך" המופעלת ע"י משפטניות לקידום צדק חברתי וסיוע לנשים מאוכלוסיות מוחלשות. כמו כן, ד"ר יפעת ביטון הנה זוכת פרס צגלר לחוקרת צעירה במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב לשנת 2011  וזוכת  פרס קרן דפנה יזרעאלי למשפטנית מחוללת שינוי חברתי לשנת 2012. בשנת 2013 זכתה ביחד עם אורית קמיר בפרס המשפט, צדק חברתי וזכויות אדם  לשנת 2013

 

באירוע השתתפו נינה וויינר נשיאת אייסף מיומה הראשון, אלברט נאסר איש עסקים וממייסדי הקרן ואשתו ננסי, גבי מלכה ראש ביה"ס לתיירות באוני' חיפה והמנכ"ל הראשון של אייסף, יו"ר אייסף פרופ' אלי אברהם מהחוג לתקשורת באוני' חיפה, פרופ' אמנון רובינשטיין, אהרון עבודי, ד"ר יפעת ביטון, ח"כ פרופ' יוסי יונה, ח"כ מרב בן-ארי, ועוד רבים וטובים.

 

מערכת הזווית השלישיתלוח האירועים
לצפייה והוספת אירועים

 
Created by OliveInteractive