שם אימייל אחר מלכ''ר
חיפוש באתר
יצירת קשר דרושים תנאי שימוש מנהלים כלים לגיוס משאבים מידע למפרסמים לוח אירועים אודות


מנהלים

 ראש השנה
 הגירה
 כותרות
 חדשות
 עסקים קהילה
 התנדבות
 מקורות מימון
 שירותי עמותות
 גיוס משאבים
 קמפיינים
 פרסים/אותות
 פרסומים חדשים
 תמיכות/מכרזים
 דעות
 מינויים
 פדרציות
 אתרים/מדיה
 טכנולוגיה
 עסקים חברתיים
 סיכומי כנסים
 הודעות
 דרושים
 לוח אירועים
 הזווית האזרחית
 בלוג
 אתר התנדבות
 אתר כספים

משרד המשפטים מבקש להעלות את מספר העמותות בפריפריה ובמגזר הערבי שמגישות בקשות לתמיכה מועדת עזבונות

משרד המשפטים עורך 3 כנסים לעמותות ולמוסדות מבקשי תמיכות על מנת לחשוף את עבודת וועדת העיזבונות במטרה להרחיב את מעגל העמותות המגישות בקשות לוועדה בכלל, ועמותות מהפריפריה ומן החברה הערבית בפרט.

5/1/2015

לקראת מועד הגשת בקשות תמיכה לשנת 2016, משיק משרד המשפטים את מערכת יעל"ה, מערכת ממוחשבת חדשה שתאפשר לראשונה הגשת בקשות מקוונת לוועדת העיזבונות ובמהלך חודש ינואר
במסגרת הכנסים יפורטו על ידי הצוות המקצועי של ועדת העיזבונות אופן עבודת הוועדה ותהליכי הטיפול בבקשות, אופי הפרויקטים אשר הוועדה תומכת בהם, וכן דרך הגשת הבקשות באמצעות המערכת הממוחשבת החדשה.

קיומם של הכנסים מלבד בתל אביב גם בחיפה ובבאר שבע נועד לאפשר לעמותות ומוסדות מהפריפריה להיחשף לפועלה של ועדת העיזבונות והאפשרויות להגשת בקשות לתמיכה.

הכנס הראשון יתקיים ביום ה-7.1.2015 בקריית הממשלה בתל אביב (חדר הישיבות בקומה 1), ביום ה- 11.1.2015 בקריית הממשלה בבאר שבע (בחדר הישיבות) וביום ה- 15.1.2015 בקריית הממשלה בחיפה (בחדר בישיבות). מנכ"לית משרד המשפטים תשתתף בכנס בבאר שבע וזאת על מנת להדגיש את החשיבות שהיא רואה בהעלאת מספר הפניות לוועדת העיזבונות מקרב העמותות הפועלות בפריפריה.

מערכת הזווית השלישיתלוח האירועים
לצפייה והוספת אירועים

 
Created by OliveInteractive