שם אימייל אחר מלכ''ר
חיפוש באתר
יצירת קשר דרושים תנאי שימוש מנהלים כלים לגיוס משאבים מידע למפרסמים לוח אירועים אודות


מנהלים

 ראש השנה
 הגירה
 כותרות
 חדשות
 עסקים קהילה
 התנדבות
 מקורות מימון
 שירותי עמותות
 גיוס משאבים
 קמפיינים
 פרסים/אותות
 פרסומים חדשים
 תמיכות/מכרזים
 דעות
 מינויים
 פדרציות
 אתרים/מדיה
 טכנולוגיה
 עסקים חברתיים
 סיכומי כנסים
 הודעות
 דרושים
 לוח אירועים
 הזווית האזרחית
 בלוג
 אתר התנדבות
 אתר כספיםאודות

מי אנחנו

הזווית השלישית הוקמה על ידי אנשי מקצוע אשר מאמינים בכוחה של החברה האזרחית בישראל, וביכולות הקהילה להתאגד והתארגן לטובת הפרט החברה והמדינה. מטרת הזווית השלישית היא לספק מידע וחדשות עדכניים, שישמשו ככלי עבודה בידי מנהלים ואנשי מקצוע, לקבלת החלטות, לתכנון ולתגובה.

המנהלת המקצועית של הזווית השלישית היא אילת נבון. לאילת נסיון נרחב בתחום איסוף ניתור והפצת מידע במגזר העיסקי והחברתי. לדבריה, "המגזר השלישי הוא אחת מהתעשיות המתפתחות בישראל, עם מחזור כספי של למעלה מ-100 מיליון ש"ח וכרבע מיליון עובדים, אני מאמינה שכוחו של המגזר ילך ויתחזק בישראל כפי שנעשה בעולם המערבי." את אילת ניתן להשיג בדוא"ל הבא: eilat@zavit3.co.il

 

למה 'הזווית השלישית'?

כשהוקמה הזווית השלישית בשנת 2004 דובר על מונח חדש בישראל, למעשה, דובר על עמותות ומלכ"רים. מבין הראשונים שדיבר על 'המגזר השלישי' וטבע את המונח בשיח הציבורי היה פרופ' בני גדרון.  לכן הוחלט לקרוא לאתר ולמיזם 'הזווית השלישית' הזווית (שהיתה) העלומה מבין שלושת המרכיבים של החברה. בעוד הזווית הממשלתית והזווית העסקית נלקחות בחשבון פעמים רבות בעת קבלת החלטות וגיבוש מדיניות לאומית, ארגוני החברה האזרחית (ארגוני המגזר השלישי) אינם נלקחים ברוב המקרים בחשבון בעת קביעת מדיניות חברתית ואחרת. אנו מאמינים בתרומה ובמקצוענות של הארגונים החברתיים בישראל. ולכן מצאנו לנכון לקרוא למיזם בשם זה.


לוח האירועים
לצפייה והוספת אירועים

 
Created by OliveInteractive